O nas

O nas

Pralnia ekologiczna EKOPRIM jest firmą ciągle rozwijającą się i inwestującą w nowe technologie. Podnoszenie jakości oferowanych Państwu usług i zadowolenie Klientów – to priorytety, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy.

EKOPRIM jest pralnią wodną, działającą na rynku województwa śląskiego. Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczyrku. Pralnia jest czynna od poniedziałku do niedzieli, pracujemy również w święta i ustawowe dni wolne, co pozwala nam być zawsze do Państwa dyspozycji. EKOPRIM działa na obszarze trzech powiatów: bielskiego (Bielsko-Biała), żywieckiego i cieszyńskiego.

Posiadamy wysokiej jakości pralnice ekologiczne wykorzystujące ponad 30% mniej wody i 40% mniej energii. Korzystamy z najnowszych rozwiązań i technologii zapewniających szybką i sprawną realizację zleceń.

  • Współpracujemy ze znanymi markami oferującymi profesjonalny sprzęt pralniczy: Primus, Lapau, Laco i Alux oraz środki do czyszczenia: Christeyns, Sovrana, Clovin.
  • Nasz zespół uczestniczy w licznych szkoleniach związanych z pralnictwem i nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży pralniczej, co pozwala na wykonywanie usług na najwyższym poziomie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i rozwiązań.

6 LAT NA RYNKU

img-02

EKOPRIM

Doświadczenie i gwarancja jakości

Firma EKOPRIM posiada wieloletnie doświadczenie w branży pralniczej. Tym samym dajemy Państwu gwarancję wysokiej jakości usług i pełnej satysfakcji z ich wykonania. Nowoczesne sprzęty suszące i piorące sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasza pralnia ekologiczna obsługuje:

  • Obiekty hotelarskie i pensjonaty
  • Domy wypoczynkowe oraz obiekty agroturystyczne
  • Klientów indywidualnych
  • Restauracje
  • Baseny, kluby fitness, siłownie, SPA
  • Zakłady pracy posiadające ubrania służbowe

Nasz zespół

To grupa ludzi nieustannie podnoszących swoje kwalifikacje i umiejętności, całą energię kierujących na dobrą współpracę, partnerstwo i zaufanie naszych Klientów.

Nasi dostawcy

Znane marki w branży pralniczej